Zakład pogrzebowy Zduńska Wola

Jedna z filii Zakładu Pogrzebowego Dudczak znajduje się w Zduńskiej Woli przy ulicy Opiesińskiej 11A (100m za Kauflandem). Pod tym adresem posiadamy nowoczesną przestronną siedzibę, z biurem oraz ekspozycją trumien i urn, w której mogą Państwo ustalić wszelkie szczegóły ceremonii pogrzebowych, dobrać odpowiednie akcesoria pogrzebowe oraz przyjąć zlecenia na usługi pogrzebowe.

Jesteśmy dostępni przez całą dobę pod numerem telefonu 509 359 907 oraz 510 715 242 gotowi do zorganizowania eksportacji ciała do chłodni z domu, szpitala, hospicjum lub ośrodków opieki. Dysponujemy nowoczesnymi karawanami oraz doświadczoną kadrą kierowców, którzy podejmą się tego zadania z największym taktem oraz poszanowaniem uczuć rodziny zmarłego. W naszej pracy przykładamy dużą wagę do jakości świadczonych usług.

dudczak zduńska wola

Kontakt – Zduńska Wola

FIRMA POGRZEBOWA DUDCZAK
Opiesińska 11A,
98-220 Zduńska Wola

tel. kom. 509 359 907
tel. kom. 510 715 242
e-mail biuro@dudczak-pogrzeby.pl

Usługi pogrzebowe Zduńska Wola

Na cmentarzach w Zduńskiej Woli i okolicach organizujemy pogrzeby w dowolnym wyznaniu oraz świeckie. Ceremonie te mogą być przeprowadzone tradycyjnie z trumną lub z wcześniejszą kremacją jako pogrzeb urnowy.

Oferujemy:

 • formalności ZUS i KRUS
 • własną kaplicę i chłodnię
 • całodobową eksportację zwłok
 • produkcję trumien (różne długości)
 • ekskluzywne karawany MERCEDES
 • windę do opuszczania trumny i urny
 • oprawę muzyczną i florystyczną
 • kremację (duży wybór urn)
 • odzież żałobną
 • transport zwłok z zagranicy
 • możliwość płatności po pogrzebie

Doświadczony zakład pogrzebowy w Zduńskiej Woli

Wieloletnia praca na rynku pogrzebowym w Polsce przyniosła Zakładowi Pogrzebowemu Dudczak wiele doświadczenia, które nie tylko jest wykorzystywane, ale również ciągle rozwijane. Dzięki temu rodziny pogrążone w żałobie mogą być spokojne, że ich oczekiwania z całą pewnością zostaną spełnione.

Firma Dudczak swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem zaskakuje swoich klientów już od 1921 roku. Data ta oznacza, że Zakład prowadzony jest według nieodmiennych tradycji, które łączone są jednocześnie z nowoczesnymi rozwiązaniami. Sprawia to, że każda osoba, która zgłosi się o pomoc do Zakładu Pogrzebowego Dudczak, otrzyma jak najbardziej wyjątkowe i indywidualne wsparcie.

Zakład Pogrzebowy Dudczak tworzą ludzie

To właśnie dzięki niesamowitemu zaangażowaniu pracowników firma Dudczak tak prężnie działa. Empatia i profesjonalizm, jaki przejawiają w swoim zawodzie, budzi wśród pogrążonych w smutku rodzinach bardzo duże zaufanie. Przekraczając próg biura w Zduńskiej Woli, jest się pewnym, że trafiło się w odpowiednie miejsce, a Bliska Osoba, która odeszła, z całą pewnością potraktowana zostanie z poszanowaniem.

Obdarzając Zakład Pogrzebowy Dudczak kredytem zaufania, bezapelacyjnie można być gotowym na wsparcie w każdym aspekcie związanym ze śmiercią  Członka Rodziny oraz zaplanowaniem ceremonii pogrzebowej, która adekwatnie odwzoruje charakter i poglądy, które Zmarła Osoba wyznawała za życia.