Produkcja trumien

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Dudczak, obejmuje nie tylko kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych, ale także produkcję trumien. Firma Dudczak posiada w Sieradzu nowoczesny zakład stolarski, w którym powstają trumny, zawsze wykonywane z dbałością o każdy detal.

Dudczak własna stolarnia

Zakład stolarski Państwa Dudczaków ma bardzo długą tradycję, ponieważ istnieje od końca 1920 roku. Najpierw produkcją trumien zajmował się Adam Dudczak – założyciel firmy – potem jego syn Czesław, a teraz tradycje dziadka i ojca przejął przedstawiciel kolejnego pokolenia – Adam Dudczak, który także jest obecnym właścicielem firmy.

Trumny, które opuszczają stolarnię Zakładu Pogrzebowego Dudczak, odznaczają się różnorodnym wzornictwem: są wśród nich modele tradycyjne oraz te o stylistyce bardziej nowoczesnej. Do ich produkcji wykorzystywane są różne rodzaje drewna, głównie dębowe i sosnowe. Niezależnie jednak od użytych materiałów każda trumna charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania oraz wykończenia, a także spełnia wszystkie krajowe normy jakości, co daje Państwu pewność zakupu produktu bezpiecznego i wysokiej jakości, stworzonego w Polsce.