E-Nekrologi

Klepsydry oraz nekrologi były przez wiele lat najbardziej znanym i najczęściej używanym sposobem przekazywania wiadomości o śmierci danej osoby. Nekrologi publikowano w prasie, natomiast klepsydry umieszczane były w miejscach ogólnodostępnych bądź też związanych ze zmarłym tak, aby wszyscy potencjalnie zainteresowani mogli uzyskać informacje o dacie i miejscu pogrzebu. Nekrologi i klepsydry w swoich tradycyjnych formach charakteryzują się jednak stosunkowo ograniczonym zasięgiem.

e-Nekrolog

Z myślą o Klientach, dla których istotne jest powiadomienie możliwie największej liczby osób w jak najkrótszym czasie i przy możliwie najmniejszym nakładzie środków finansowych, Zakład Pogrzebowy Dudczak wprowadził do swojej oferty usługę e-Nekrologi, które są umieszczane na stronie internetowej zakładu pogrzebowego.

Usługa ta ma formę multimedialnego powiadomienia o pogrzebie, które może zostać przesłane przez rodzinę Zmarłego w sposób prosty, szybki oraz dyskretny do dalszej rodziny, przyjaciół i znajomych Zmarłego. Powiadomienie takie może mieć formę SMS-a lub wpisu w mediach społecznościowych.

E-Nekrologi znajdują się tutaj.