Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
9 wpisów.
Natalia Brylowska napisał/a 25 sierpnia 2023
Dziękujemy za każdy detal, za każde słowo wsparcia oraz za uspokajającą obecność w tych trudnych chwilach. Państwa praca pozwoliła nam oddać hołd naszemu ukochanemu zmarłemu w piękny i godny sposób.
Ryszard napisał/a 17 marca 2023
Zakład Pogrzebowy Dudczak to sami profesjonaliści. Moja ukochana żona została pochowana tak, jak należy i tak, jak tego sobie życzyła. Bardzo Państwu za to dziękuję.
Wiktor napisał/a 5 lutego 2023
Baedzo dobry dom pogrzebowy, myślenże w okolicy nie ma na pewno bardziej profesjonalnej firmy.
Łukasz Kaczanowski napisał/a 30 grudnia 2022
Dziękujemy za ogromne wsparcie oraz zaangażowanie zakładu, który zorganizował piękny i wzruszający pogrzeb. Uzyskaliśmy pomoc z formalnościami oraz doradztwo w sprawie wyboru trumny.
Maria Kowalewska napisał/a 29 kwietnia 2022
Dziękuję firmie Dudczak za organizację pogrzebu mojego ojca Romana. Jestem bardzo zadowolona z wykonanych usług, kontaktu z pracownikami i sprawną organizacją. Sam właściciel Pan Sławek to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, świetnie zarządza zespołem, dzięki czemu wszystko była dla nas jasne i do przejścia w tym trudnym czasie. Bardzo polecam zakład pogrzebowy Dudczak.
Barbara Warych i Czesław Warych napisał/a 20 stycznia 2022
Bywają w życiu człowieka chwile, kiedy jest mu szczególnie trudno. Żal i ból po stracie bliskiej osoby paraliżują własną aktywność. Jakże przydaje się wówczas pomocna dłoń… I właśnie, kiedy zgasła nasza Mama, Babcia i Prababcia Zofia Kosowska spotkaliśmy się z ogromną życzliwością i konkretną pomocą okazaną nam przez Krystynę i Czesława Dudczaków. Serdecznie dziękujemy za profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowych naszej Mamy, które wiązały się z Jej przewiezieniem z odległego Wrocławia. Wasza życzliwość przetrwa w nas tak długo, jak pamięć o Mamie.
Żona z dziećmi napisał/a 15 grudnia 2021
Serdeczne podziękowania dla właściciel i pracowników Zakładu Pogrzebowego Dudczak za serce, takt i godność oraz profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej śp. Andrzeja Kidula
Izabela Domańska i Andrzej Domański napisał/a 29 listopada 2021
Rodzina Domańskich i Farbiszów składa serdeczne i szczere podziękowanie właścicielom i pracownikom Firmy Pogrzebowej Dudczak za niezwykle przyjazną i ciepłą atmosferę w tak trudnych dla nas chwilach, jak pożegnanie naszego taty Kasjana Farbisza. Dziękujemy za wyrozumiałość, wrażliwość i empatię oraz przepiękną oprawę pogrzebu. Z wyrazami uznania i wdzięczności.
Maria Grzybowska z rodziną napisał/a 20 listopada 2021
„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… wtedy proste – DZIĘKUJEMY zawiera wszystko, co chcemy wyrazić…” Dziękujemy firmie pogrzebowej DUDCZAK z Sieradza za przygotowanie uroczystości pogrzebowych, za życzliwość i pomoc oraz godne pożegnanie mojego syna Romana Grzybowskiego