Akcesoria pogrzebowe

Akcesoria pogrzebowe są tym elementem całej ceremonii żałobnej, który nie tylko stanowi o jej niepowtarzalności, ale także dodaje jej piękna i blasku. Dlatego też zrozumiałe jest, że rodzina podejmująca się organizacji pogrzebu Bliskiej Osoby, pragnie, aby wybór akcesoriów pogrzebowych przez nich dokonany, odzwierciedlał w jakiś sposób indywidualność Zmarłego.

Trumny

Zakład Pogrzebowy Dudczak posiada salon, w którym znajduje się ekspozycja trumien oraz urn. Trumny pochodzące z własnej stolarni firmy Dudczak są to wyroby najwyższej klasy. Zapewniamy różnorodność modeli trumien w różnych wymiarach. Można także dokonać wyboru wśród wielu urn pogrzebowych, wykonanych z różnych materiałów.

Dudczak salon

Wśród akcesoriów pogrzebowych, które oferuje Zakład Pogrzebowy Dudczak, znajdują się także tabliczki pogrzebowe i krzyże. Można także zlecić firmie Dudczak przygotowanie pięknych kompozycji kwiatowych na pogrzeb: wieńców, wiązanek oraz innych form, które w sposób niewerbalny pozwalają wyrazić uczucia względem Zmarłego, a także stworzyć odpowiednią atmosferę refleksji i zadumy, zgodnie z ostatnią wolą zmarłego oraz życzeniem jego Bliskich.