Kremacje

Kremacja jest alternatywną formą pochówku. Coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie, z powodu coraz mniejszej dostępności grobów ziemnych na cmentarzach, a także ze względu na poglądy ekonomiczne, etyczne lub ekologiczne.

kremacje

Kremacje Sieradz, Zduńska Wola, Brzeźnio

W Zakładzie Pogrzebowym Dudczak wiemy, jak ważne jest ostatnie pożegnanie, niezależnie od jego formy. Dlatego w naszych biurach w Sieradzu, w Zduńskiej Woli oraz w Brzeźniu odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące organizacji pogrzebu kremacyjnego, pomożemy w wyborze najważniejszych akcesoriów, oraz przejmiemy na siebie wszelkie kwestie formalne. Po wypełnieniu odpowiednich dokumentów zorganizujemy transport zmarłego do krematorium oraz w imieniu klienta odbierzemy urnę z prochami, którą następnie przetransportujemy do kościoła, kaplicy lub na cmentarz, gdzie odbędzie się ceremonia pochówku. Na prośbę rodzin przed kremacją możemy zorganizować również pożegnanie w kaplicy.

urny kremacyjne

Urny kremacyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo urny pogrzebowe wykonane z różnych materiałów. Zdajemy sobie sprawę, że każda rodzina ma inne oczekiwania względem tego akcesorium. Dlatego posiadamy urny drewniane, metalowe, kamienne, szklane, ceramiczne, kompozytowe i mosiężne, wykonane są w różnych stylach i formach. Ponadto na każdej urnie umieszczamy tabliczkę imienną. W biurze zakładu Dudczak pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego akcesorium oraz zadbamy o wszystkie kwestie logistyczne związane z organizacją pogrzebu urnowego.